Nové vozíky v Řeznictví - Uzenářství "U Slavíků"

Tradice řeznického řemesla se v naší rodině předává již několik generací. Zakladatelem tradice byl více než před 150 lety prapradědeček, který byl také zakladatelem cechu řezníků a uzenářů. Řeznická činnost byla naší rodinou provozována na tehdejším prasečím rynku v Hořicích až do osudného znárodnění.
Znovuotevřením rodinného řeznictví v roce 2011 jsme vlastně navázali na započaté dílo našich předků. Tato snaha pramení z touhy nabídnout lidem kvalitní, poctivé a chutné produkty při zachování původních receptur. Díky rozšíření prodejny s bourárnou o vlastní výrobnu nám umožňuje nabídnout zákazníkům vlastní, čerstvé a kvalitní uzenářské výrobky přímo od výrobce V okolí zhruba 20 km jsme jediná prodejna s vlastní  výrobnou. V prosinci roku 2012 jsme se rozhodli zakoupit pojízdnou prodejnu  a můžeme tak nabídnout naše výrobky i širšímu okolí. 4.12.2014 jsme otevřeli další prodejnu a to ve Dvoře Králové n.Labem

V řeznickém provoze jsou vozíky pod přepravky užívány téměř nepřetržitě celý den, jsou proto i na ně kladeny vysoké  požadavky ohledně kvality. Ve firmě jsme se rozhodli pro výměnu všech stávajících vozíků pod přepravky a nahradili jsme je vozíky od firmy PK Group 2016 s.r.o., kde máme již odzkoušenou kvalitu. Jsou stabilní, bytelné, mají výborné pojezdové vlastnosti a téměř nulovou hlučnost, což je pro nás také důležitý požadavek. Vzhledem k našim zkušenostem neváháme doporučit i jiným firmám.


Jaroslav Slavík

majitel řeznictví uzenářství U Slavíků

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení