Inovace vozíků pro Bartoňova pekárna s.r.o.

Jsme pekárna se 100letou tradicí ruční výroby jak chleba, tak drobného pečiva. Naše pekárna vznikla ve 20. letech minulého století a ani bomba shozená za 2. světové války na tento objekt, nezabránila, aby se tady pokračovalo v pekařině. V loňském roce se nám podařilo i díky dotačnímu programu EXPANZE, obnovit většinu technologií ve výrobě. Rovněž jsme začali postupně obnovovat i letité vozíky pod pekařské přepravky.

 K tomu jsme si vybrali společnost PK Group 2016 s.r.o., jejichž manažer nám poradil, jaké vozíky by byly do našeho provozu vhodné.  Byli jsme nadšeni z osobního přístupu a možnosti vyzkoušet si zvolený typ vozíků před koupí přímo v provozu.

S odstupem času můžeme říct, že jsme zvolili dobře jak výrobek, tak firmu, která nám výrobek dodala. Vozíky jsou stabilní, mají výborné pojezdové vlastnosti, a jelikož je naše pekárna v městské zástavbě, tak oceňujeme my i naši sousedé výrazně menší hlučnost při pohybu po ne zrovna ideálně rovném a hladkém povrchu.

Společnost PK Group ráda doporučím dalším firmám ke spolupráci.

 

Iveta Bundárová

jednatelka - Bartoňova pekárna s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení