Nové podvozky pro Vašíček - pekařství a cukrářství, s.r.o.

Naše pekárna vyrábí pekařské a cukrářské výrobky od roku 1991 a svými výrobky zásobujeme okolí Mohelnice, Šumperka a Zábřehu. Objemem výroby a množstvím vyráběného sortimentu se řadí naše pekárna mezi střední průmyslové pekárny a cukrárny. I přes vysoce moderní zařízení preferujeme tradiční výrobu chleba, a to ručním válením těsta a pečením na principu akumulace tepla do přírodních materiálů a pece a jeho předáním pečeným výrobkům. Ve spolupráci s SOU OU Jeseník školíme i budoucí vlastní zaměstnance v oboru pekař a cukrář.

Z důvodu nově položené lité podlahy v naší provozovně jsme se rozhodli také k optimalizaci stávajících vozíků. Na doporučení jsme oslovili společnost PK Group 2016 s.r.o., abychom společně vybrali vhodné podvozky, které by splňovaly naše požadavky. Společnost PK Group nám nabídla tu nejlepší variantu k vyzkoušení a po úspěšném testování jsme se rozhodli objednat 270 ks nových vozíků. Vozíky zaručují díky vyztuženému rámu skvělou stabilitu a dlouhodobou pevnost. Nechali jsme si doporučit speciální polyuretanové kolečka, která jsou velmi tiché a šetrné k podlaze.

Vozíky pod přepravky splnily naše očekávání na 100 %, a proto je dnes můžeme doporučit. Velmi nás potěšilo rychlé dodání a také profesionální jednání se společností PK Group 2016 s.r.o.

Ing. LIBOR BLAHÁČEK

jednatel

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení